Eksperci

Szanowni Państwo,

W zawiązku z dynamicznym rozwojem działań Polskiego Naukowo-Technicznego Towarzystwa Eksploatacyjnego pragniemy zainteresować Państwa nowym naborem do grona Ekspertów oraz Specjalistów PNTTE.

Ekspert PNTTE oraz Specjalista PNTTE to wyjątkowe tytuły nadawane profesjonalistom w środowisku eksploatacyjnym. Osoby z tymi tytułami nie tylko posiadają zweryfikowaną wiedzę oraz doświadczenie operacyjne i doradcze, ale również są przez PNTTE uprawnieni do realizowania indywidualnych i grupowych projektów, ekspertyz, szkoleń oraz wielu innych specjalistycznych działań związanych z eksploatacją techniczną i zarządzaniem w eksploatacji.

Nowy nabór odbywać się będzie zgodnie z nowym regulaminem.

Najważniejszą zmianą jakiej dokonaliśmy jest rozdzielenie tytułu Eksperta i Specjalisty. Odpowiednio wyższy i niższy stopień uprawnień nadawanych przez PNTTE jest odpowiedzią na zapotrzebowanie zgłaszane wielokrotnie przez Członków naszego Towarzystwa oraz Partnerów.

Postępowanie kwalifikacji Ekspertów oraz Specjalistów PNNTE rozpoczyna się od 15 lutego 2012. Do końca kwietnia 2012 będziemy czekać na zgłoszenia naszych obecnych Członków. Zachęcamy również przyszłych kandydatów do wstąpienia w szeregi Towarzystwa, gdyż kandydat zarówno na Eksperta, jak i na Specjalistę musi legitymować się określonym minimalnym stażem w PNTTE (odpowiednio 1 rok i 0,5 roku).

Zapraszamy do zgłaszania kandydatur.

Zespół ds. Kwalifikacji Ekspertów będzie prowadził prace kwalifikacyjne związane z bieżącym naborem w czasie od 1. marca 2012 roku do 30. czerwca 2012 roku. Organizowane spotkania kwalifikacyjne będą ogłaszane drogą mailową oraz poprzez strony internetowe Towarzystwa (www.eksploatacja.waw.pl).

W 2012 roku obowiązują następujące opłaty kwalifikacyjne i składki:
– 340 PLN Brutto – postępowanie kwalifikacyjne dla kandydatów na ekspertów PNTTE (zawiera w sobie składkę roczną ekspertów PNTTE za pierwszy rok)
– 240 PLN Brutto – postępowanie kwalifikacyjne dla kandydatów na specjalistów PNTTE
– 200 PLN Brutto – składka roczna ekspertów PNTTE

Osoba kontaktowa w sprawie procesu kwalifikacji:
Arkadiusz Burnos (aburnos@balticberg.com) – wiceprzewodniczący Komisji ds. Kwalifikacji Ekspertów

Osoba kontaktowa w sprawie wymaganych dokumentów:
Piotr Borowiak (p.borowiak@am.szczecin.pl) – sekretarz Komisji ds. Kwalifikacji Ekspertów

Zapraszamy do kontaktu,

Prezes Zarządu PNTTE
dr. hab. inż. Andrzej Świderski, prof ITS

Przewodniczący
Komisji ds. Kwalifikacji Ekspertów PNTTE
dr. hab. inż. Andrzej Adamkiewicz
prof. Akademii Morskiej w Szczecinie